Pristatymas ir atsiėmimas

Kurjeris į namus

Pristatymas per kurjerį į namus. Užsakymas pristatomas per 1 – 2 darbo dienas po prekės išsiuntimo. Apie atvykimą būsite informuoti SMS žinute.

Pristatymo kaina: 3,99 Eur

LP EXPRESS terminalai

Pristatymas Lietuvoje į LP EXPRESS 24 terminaluose. Užsakymas pristatomas per 1 – 2 darbo dienas po prekės išsiuntimo, į Jums patogiausioje vietoje esantį LP EXPRESS terminalą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, Jums bus atsiųsti 2 (du) unikalūs PIN kodai, o atsiimti galėsite per 72 valandas bet kuriuo paros metu, suvedę abu kodus.

Pristatymo kaina: 2,50 Eur

Omniva paštomatai

Pristatymas Lietuvoje į Omniva paštomatus. Užsakymas pristatomas per 1 – 2 darbo dienas po prekės išsiuntimo į Jums patogiausioje vietoje esantį OMNIVA paštomatą (jį galite išsirinkti arčiau namų, darbovietės ar kasdienio maršruto). Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, o atsiimti galėsite per 7 dienas bet kuriuo paros metu, suvedę specialų kodą.

Pristatymo kaina: 2,50 Eur

Lietuvos Paštas

Pristatymas į Lietuvos Paštą. Užsakymas pristatomas per 2– 4 darbo dienas po prekės išsiuntimo, į Jums patogiausioje paštą. Apie atvykusią siuntą būsite informuoti SMS žinute, Atsiimdami turite turėti asmens dokumentą.

Pristatymo kaina: 1,60 Eur – 2,70 Eur

Atsiėmimas Tauragėje

Atsiėmimas Tauragėje. Dėl nemokamo prekių atsiėmimo – pristatymo Tauragėje susisieksime su jumis.

Pristatymo kaina: 0 Eur